Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv g ne enerjisi sistemleri ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "pv g ne enerjisi sistemleri" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Απομονωμένο υβριδικό σύστημα ηλιακών μπαταριών με προ πωλήσεις και μετά τις πωλήσεις
| Temperature range: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Solar Panel Power | 300W-600W |
| System Warranty | 10 Years (key Components Replace For Free) |
| Charge Controller | 12v/24V/36v/48v Automatic 60A |
Υβριδικό ηλιακό σύστημα με PWM ελεγκτή και προσαρμοσμένη ισχύ φορτίου
| Output Frequency | 50/60hz |
|---|---|
| Inverter type | Hybrid Solar Inverter |
| Solar Panel | Monocrystalline Silicon 550W |
| OEM/ODM | Acceptable |
Προχωρημένο Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα εκτός δικτύου Υβριδικό PV Σύστημα με προστασία IP65 και ολοκληρωμένο σχεδιασμό
| Protection | IP65 |
|---|---|
| Battery | Lead Acid/Lithium ION |
| Feature | High Efficiency |
| Output Frequency | 50/60hz |
Μονοκρυσταλλικά ηλιακά πάνελ Perc / Topcon εκτός δικτύου συστήματα με μπαταρία 2V
| Battery Voltage | 12V, 2V, 51.2V |
|---|---|
| Pre-sales project design: | Yes |
| Keyword: | Solar Home Power System |
| Inverter | Off Grid Inverter, Pure Sine Wave |
24ωρο χρόνος εργασίας Υβριδικό ηλιακό μετατροπέα MPPT / PWM Σύστημα ισχύος για τάση 12v Προσαρμοσμένη μπαταρία λιθίου
| Controller Type | MPPT, PWM |
|---|---|
| Inverter type | Hybrid Solar Inverter |
| Work Time | 24 Hours |
| Battery voltage range | 2v 12v/customization |
Στο δίκτυο 10kW Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο Ηλιακό σύστημα Εφεδρική λύση ισχύος
| Battery Type | Lithium Ion/Gel Battery |
|---|---|
| feature | Backup Power Solution, |
| Water proof | Yes IP65 |
| Solar Panel Type | Monocrystalline Silicon |
Ηλιακά συστήματα που συνδέονται με δίκτυο με εγκατάσταση στην οροφή/στο έδαφος για εφεδρική ενέργεια
| Installation | Rooftop/ground |
|---|---|
| other name | Grid Tied Solar System |
| feature | Backup Power Solution, |
| Battery Type | Lithium Ion/Gel Battery |
Ηλιακό πάνελ 10kW-50kW στο σύστημα δικτύου με μπαταρία ιόντων λιθίου / γέλης
| Inverter power | 10kW, 20kW, 50kW, 100kW, 200kW |
|---|---|
| Solar Panel Type | Monocrystalline Silicon |
| feature | Backup Power Solution, |
| keyword | On Grid Solar Systems |

