Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv ] αγώνας 209 προϊόντα.
12V 24V 48V MPPT Ηλιακός μετατροπέας υβριδικός εκτός δικτύου μετατροπέας καθαρό κύμα sinus
| Σχήμα αριθ.: | Ht-M2000 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονικός, 270W*433H*105D (χιλ.) |
Δικτυωμένος με δίκτυο MPPT Ηλιακός μετατροπέας για 5K οικιακή οροφή ISO
| Εφαρμογή: | Σπίτι, βιομηχανικός, εμπορικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | Κανονικός, 270W*433H*105D (χιλ.) |
| Η υγρασία εργασιακών περιβαλλόντων: | En61000-6-1: 2007: En61000-6-3: 2007 |
3kw MPPT Ηλιακός μετατροπέας Τρεις φάσεις Mppt Υβριδικός μετατροπέας χαμηλής συχνότητας
| Σχήμα αριθ.: | Ht-SDP3KW |
|---|---|
| Φάση: | Τρία. |
| Δύναμη παραγωγής: | 3000w |
IP65 MPPT Ηλιακός μετατροπέας 3 φάσεων Ηλιακός μετατροπέας IEC62109-1
| Εφαρμογή: | Σπίτι, βιομηχανικός, εμπορικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | Κανονικός, 270W*433H*105D (χιλ.) |
| Η υγρασία εργασιακών περιβαλλόντων: | En61000-6-1: 2007: En61000-6-3: 2007 |
3kw 5kw MPPT Ηλιακός μετατροπέας 12V 24V 48V καθαρό κύμα sinus για την οικιακή ενέργεια
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | Κανονικός, 270W*433H*105D (χιλ.) |
| Η υγρασία εργασιακών περιβαλλόντων: | En61000-6-1: 2007: En61000-6-3: 2007 |
RS485 Ηλιακός ελεγκτής φόρτισης LCD οθόνης Ηλιακός ρυθμιστής φόρτισης IP32
| Σχήμα αριθ.: | Ht-sd20-10A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ελεγκτής ηλιακών συστημάτων, ελεγκτής φορτιστών, ανάβοντας ελεγκτής, ελεγκτής αέρα, ηλιακός λειτουργ |
| Διορισμένη τάση: | 12V |
Εκτός δικτύου Φωτοηλεκτρικά συστήματα ράφους Φορητό φωτισμό για την ενέργεια DC τηλεοπτικός ανεμιστήρας
| Ονομαστική ικανότητα: | επί παραγγελία |
|---|---|
| Ηλεκτρική παραγωγή: | 1kw~5000kw |
| Πακέτο μεταφοράς: | Ξύλινο κουτί |
Εξωτερικό φορητό ηλιακό πάνελ 15kw Φωτοβολταϊκό
| Σχήμα αριθ.: | Ht-S15KW |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα: | επί παραγγελία |
| Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας: | 1 kW ~ 5000 kW |
Καλή τιμή Σπίτι 3kw ολοκληρωμένη από το δίκτυο Ηλιακή ενέργεια ολοκληρωμένη γεννήτρια μετατροπέα κλιματιστικό πάνελ Sol
| Σχήμα αριθ.: | ΧΤ-Σ |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα: | επί παραγγελία |
| Ηλεκτρική παραγωγή: | επί παραγγελία |
Καλή τιμή σπίτι 15kw ολοκληρωμένη από το δίκτυο ηλιακή ενέργεια ολοκληρωμένη γεννήτρια μετατροπέα κλιματιστικό πάνελ έτσι
| Σχήμα αριθ.: | HT-S |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα: | Προσαρμοσμένα |
| Ηλεκτρική παραγωγή: | επί παραγγελία |

