Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv ] αγώνας 209 προϊόντα.
Θερμική σταθερότητα Ηλιακό καλώδιο για ηλιακό πάνελ Ηλιακό καλώδιο για επαγγελματική χρήση
| Αριθμός αγωγών: | Ενιαίος πυρήνας |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας: | Περιβαλλοντικό + 90 °C καλώδιο 120 °C |
| Διάρκεια: | 10 πόδια 20-30 πόδια 50-100 πόδια |
Καλώδιο Ηλιακού Πίνακα PVC Μόνωσης Αντιφλεγμονώδους Δυναμικότητας
| Κάμπτοντας ακτίνα: | Ø < 12mm: 3XD Ø≤12mm: 4XD |
|---|---|
| Εφαρμόστε: | Παροχή Αξιόπιστης Σύνδεσης για Ηλιακά Πάνελ |
| Θερμοκρασία εγκατάστασης: | -30/0 + 120 °C |
Πίνακας φωτοβολταϊκού ηλιακού κυκλώματος 250W κατηγορία Α προστασία από την ανοδική οξείδωση βαθμός IP68
| Εφαρμογή: | Όλοι οι τομείς |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
Συστήματα εγκατάστασης φωτοβολταϊκών 50 kW
| Σχήμα αριθ.: | Ht-S50KW |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα: | επί παραγγελία |
| Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας: | 1 kW ~ 5000 kW |
IP65 Φωτοβολταϊκά συνδυαστικά κουτιά Pvc Pv String Combiner Box για μετατροπείς Dc1000v
| Ονομασία: | φωτοβολταϊκό κιβώτιο συνεχών συνδυαστών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | φωτοβολταϊκό κιβώτιο συνεχών συνδυαστών |
| Εφαρμόστε: | για μετατροπείς dc1000v |
Οικιακά συστήματα τοποθέτησης φωτοβολταϊκών 5kw επίπεδη οροφή επιπλέκτης ηλιακή ράφτρα
| Σχήμα αριθ.: | Ht-S5KW |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα: | επί παραγγελία |
| Ηλεκτρική παραγωγή: | 1kw~5000kw |
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ Htonetech 275W Μονοκρυσταλλική φωτοβολταϊκή μονάδα
| Εφαρμογή: | Όλοι οι τομείς |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Monocrystalline πυρίτιο |
1000VDC 16A Ηλιακά Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Υβριδικό Ηλιακό Pv Σύστημα Προσαρμοσμένο
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, βιομηχανικός, εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
HTONETECH 3Kw 8KW 10KW Ηλιακά Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Μικρό Ηλιακό Σύστημα εκτός Δικτύου
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικά Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |
Φωτοβολταϊκή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλιακή Ηλια
| Ποσοστό απαλλαγής: | Χαμηλό ποσοστό απαλλαγής |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετραγωνική μπαταρία |
| Ηλεκτρολύτης: | ΟΞΥ |

