Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv ] αγώνας 209 προϊόντα.
Αξιόπιστο υβριδικό σύστημα ηλιακής ενέργειας με MPPT/PWM και προστασία IP65
| Name: | Hybrid Solar Energy System |
|---|---|
| Battery: | Lead Acid/Lithium ION |
| Controller Type: | MPPT, PWM |
ISO Ηλιακός ελεγκτής φόρτισης Ηλιακός ελεγκτής 12v 252x180x63mm
| Σχήμα αριθ.: | Ht-k20-10A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ελεγκτής ηλιακών συστημάτων, ελεγκτής φορτιστών, ανάβοντας ελεγκτής, ελεγκτής αέρα, ηλιακός λειτουργ |
| Διορισμένη τάση: | 12V |
IP30 Ηλιακός ελεγκτής φόρτισης 10A 13.8V Ηλιακός ελεγκτής μπαταρίας
| Σχήμα αριθ.: | HT-K20-10A MPPT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ελεγκτής ηλιακών συστημάτων, ελεγκτής φορτιστών, ανάβοντας ελεγκτής, ελεγκτής αέρα, ηλιακός λειτουργ |
| Διορισμένη τάση: | 12V |
HT-K20-10A MPPT Διαχειριστής ηλιακής φόρτισης θετικής γείωσης 8V-32V
| Σχήμα αριθ.: | HT-K20-10A MPPT |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 12V |
| Να στηρίξει: | ΘΕΤΙΚΟ |
Ηλιακά πάνελ υψηλής απόδοσης 50W Σύστημα παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας υψηλής απόδοσης
| Εφαρμογή: | Όλοι οι τομείς |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
1000W Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα για το Σπίτι Πίνακα μπαταρίας 550wp
| Σχήμα αριθ.: | Ηλιακό σύστημα ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |
IP66 Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας στο Δίκτυο
| Σχήμα αριθ.: | Ηλιακό σύστημα ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονικός |
Υβριδικός μετατροπέας 3 φάσεων Ηλιακό Πίνακα Σύστημα 5KW 500Kw 1Mw
| Σχήμα αριθ.: | σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας 3Kw On Grid Συστήματα Υβριδικών Δικτύων 24V
| Σχήμα αριθ.: | σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |
Htonetech 5kW 5kVA 48V Φωτοβολταϊκό Σύστημα 550wp Δύναμη μπαταρίας
| Σχήμα αριθ.: | Ηλιακό σύστημα ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |

