Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv solar power systems ] αγώνας 205 προϊόντα.
Htonetech Ηλιακό σύστημα ενέργειας εκτός δικτύου πλήρες κιτ Κίνα 30kw 40kw 89kw Ηλιακό πάνελ 500W Μονό 20K7kw
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικά Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, βιομηχανικός, εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Htonetech off Grid Πλήρες σύνολο Συστήματος Ηλιακής Ενέργειας Πλήρης Κιτ Κατασκευαστές Κίνα 500W 800W 1000W 1500W
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικά Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ μίας σειράς Ηλιακή μονάδα Hbc Perc
| Σχήμα αριθ.: | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Υπόθεση: | Χρησιμοποιείται |
| Υλικό: | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
6500V Μονό πυρήνα Ηλιακό Καλώδιο Μαύρο / Κόκκινο Κλωστοποιημένο Χάλκινο Διοχέα
| Σειρά θερμοκρασίας: | Περιβαλλοντικό + 90 °C καλώδιο 120 °C |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών: | Ενιαίος πυρήνας |
| Ισχύστε: | Παρέχετε μια αξιόπιστη σύνδεση για τα ηλιακά πλαίσια |
2V 200ah Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας Φωτοβολταϊκό πηκτικό κύτταρο εκτός δικτύου
| Σχήμα αριθ.: | Cnj-200 |
|---|---|
| Ποσοστό απαλλαγής: | Χαμηλό ποσοστό απαλλαγής |
| Σχήμα: | Τετραγωνική μπαταρία |
500W Μονό Bipv Ηλιακά Πάνελ Μονάδα ανωτισμένου αλουμινίου 156*156 Κελίδας
| Σχήμα αριθ.: | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Monocrystalline πυρίτιο |
Αποθήκευση ενέργειας Ηλιακή μπαταρία τύπου ζελέ υψηλής χωρητικότητας 2V 250ah
| Σχήμα αριθ.: | Cnj-250 |
|---|---|
| Ποσοστό απαλλαγής: | Χαμηλό ποσοστό απαλλαγής |
| Σχήμα: | Τετραγωνική μπαταρία |
Ηλιακό πάνελ 10kW-50kW στο σύστημα δικτύου με μπαταρία ιόντων λιθίου / γέλης
| Inverter power: | 10kW, 20kW, 50kW, 100kW, 200kW |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon |
| feature: | Backup Power Solution, |
RS485 Ηλιακός ελεγκτής φόρτισης LCD οθόνης Ηλιακός ρυθμιστής φόρτισης IP32
| Σχήμα αριθ.: | Ht-sd20-10A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ελεγκτής ηλιακών συστημάτων, ελεγκτής φορτιστών, ανάβοντας ελεγκτής, ελεγκτής αέρα, ηλιακός λειτουργ |
| Διορισμένη τάση: | 12V |
12V 150ah Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας με χαμηλό ρυθμό εκφόρτισης
| Ποσοστό απαλλαγής: | Χαμηλό ποσοστό απαλλαγής |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετραγωνική μπαταρία |
| Ηλεκτρολύτης: | ΟΞΥ |

