Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
-
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
-
Σχετικά με τα συστήματα ηλιακής ενέργειας δικτύου
-
Συστήματα υβριδικής ηλιακής ενέργειας
-
Ηλιακό φωτοβολταϊκό πάνελ
-
Μπαταρία αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
-
ηλιακός ελεγκτής δαπανών
-
mppt ηλιακός αναστροφέας
-
Συνδυασμένος φορτιστής αναστροφέων
-
PV που τοποθετεί τα συστήματα
-
Κιβώτιο συνεχών συνδυαστών PV
-
καλώδιο ηλιακών πλαισίων
-
Ηλιακός ανεμοστρόβιλος
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618811198713
Whatsapp :
+8613311553988
λέξεις-κλειδιά [ pv solar power systems ] αγώνας 205 προϊόντα.
8KW 10KW 15KW On Grid Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα Δυνατότητα αναδίπλωσης Ηλιακών Πανελών 20W
| Σχήμα αριθ.: | σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |
HTONETECH Custom Wind Hybrid Solar System 13Kw Μονοκρυσταλλικά πάνελ
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδική αποθήκευση ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Μονοκρυσταλλικό Σύστημα Υβριδικών Ηλιακών και Αιολικών Ηλιακών και Αιολικών Ηλιακών και Αιολικών Ηλιακών και Αιολικών Ηλιακών Συστημάτων 2400wh Δύναμη Αποθήκευσης
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδική αποθήκευση ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, βιομηχανικός, εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Υβριδικό ηλιακό σύστημα με PWM ελεγκτή και προσαρμοσμένη ισχύ φορτίου
| Output Frequency: | 50/60hz |
|---|---|
| Inverter type: | Hybrid Solar Inverter |
| Solar Panel: | Monocrystalline Silicon 550W |
10kW-200kW Μονοκρυσταλλικά συστήματα ηλιακής ενέργειας που συνδέονται με δίκτυο πυριτίου με ανθεκτική στο νερό και σε τζελ μπαταρία IP65
| Solar Panel Power: | 10kW, 20kW, 50kW, 100kW, 200kW |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon |
| Voltage: | AC110v/220v/230v/380v |
100KW 200KW 300KW 400KW Μικρό ηλιακό σύστημα εκτός δικτύου 1000VDC 20A
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικά Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Μίνι, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Htonetech 20kw 30kw off Grid Ηλιακό σύστημα πλήρης κιτ Κίνα 5kwh 10kwh Μονό ηλιακό πάνελ 450watt
| Σχήμα αριθ.: | Υβριδικά Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένη |
Συστήματα εγκατάστασης φωτοβολταϊκών 50 kW
| Σχήμα αριθ.: | Ht-S50KW |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα: | επί παραγγελία |
| Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας: | 1 kW ~ 5000 kW |
Πίνακας φωτοβολταϊκού ηλιακού κυκλώματος 250W κατηγορία Α προστασία από την ανοδική οξείδωση βαθμός IP68
| Εφαρμογή: | Όλοι οι τομείς |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
Φωτοβολταϊκό σύστημα παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας 150W Μονό ηλιακά πάνελ 36V
| Σχήμα αριθ.: | Σύστημα αιολικής και ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Βιομηχανικό, Εμπορικό |
| Προδιαγραφές: | Κανονική, τυποποιημένη προδιαγραφή ή προσαρμοσμένος |

